Mira Otel

burada kendini iyi hisset!

Kış bahçesi konseptinde hizmet veren kafe bölümümüzde sıcak ve soğuk içecek çeşitlerimiz ile günün yorgunluğunu atabilir veya güne keyifli başlayabilirsiniz. Özel gün ve organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz açık ve kapalı salonlarımız da siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Mira Otel'de yemek yiyebilir, kutlayabilir, hızlıca "bir şeyler içebilir" veya sadece güzel bir güne veda edebilirsiniz.

Mutfağımızın üstün kalitesine tüm işletmelerimizin zarafetini de eklemeliyiz. Restoranımızda gastronomi ve stil bir aradadır. Eşsiz bir ortamda servis edilen, yaratıcı ve yenilikçi yemeklerden oluşan ve "enfes bir seçimle sonuçlanan" hizmet etme iradesine sahip genç ve hevesli bir ekibimiz var.

Cafe & Bar

Yakınınızda bir Mira Otel varsa, rahat ve huzurlu bir ortamda enfes ve kişiselleştirilmiş mutfağını tadabileceğiniz bir yer aramanıza gerek yok. Hala kararınızı vermediniz mi? Mira Otel seni bekliyor!

İşlevsel ve modern Mira Bar, iyi bir atıştırmalığın tadını çıkarmak için özel bir alandır. Menü, her zevke uygun çeşitli ve eksiksiz yemek seçenekleri sunar.

Açılış saatleri

Açık büfe kahvaltı, pazartesi gününden pazara 07:00-11:00 saatleri arasında servis edilir.

Bar, otel misafirlerine ve genel ziyaretlere açıktır. Haftanın her günü sabah 8'den akşam 11'e kadar hizmetinizdedir.

Rezervasyon

TOP