Ailece seyahat etmeyi kolaylaştıran odalar tasarladık. En son trendlere göre ve en yenilikçi malzemeler kullanılarak tasarlanan aile odalarımız, gelenek ve evrim arasındaki füzyonu mükemmel bir şekilde temsil ediyor.

Yeni bir iç tasarıma sahip bu tamamen yenilenmiş odalar, lüks ve ek konfor arayan konuklar için mükemmel bir seçimdir. Otelimizin klasik stiliyle uyumlu yeni aile odalarımız, otel için tasarlanmış benzersiz parçaların zengin bir kombinasyonudur.

İster iş ister tatil için burada olun, tüm odalarımız şehirde geçen bir günün ardından tam bir rahatlama sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Küçük detaylar fark yarattığı için, sizi evinizde hissettirecek odalar tasarladık. Tek kişilik, standart ya da aile odalarımız -fark etmez, konaklamanızı gerçekten harika kılacak tüm ekstra dokunuşları içerir. Tüm bu ekstra dokunuşlardan hoşlanıyorsanız ve detaylara önem veriyorsanız, kaliteli bir uyku deneyimi için odalarımıza göz atın.

Aile odalarımız yaklaşık 28 m2 boyutundadır. Odalarımızda bir adet çift kişilik bir adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. İsteğe göre üç ayrı yatak olarak kullanılabillir. İlave yatak ile dört kişiye kadar kullanılabilir.


* (Yıldız) ile işaretli özellikler ek ücrete tâbidir.

Rezervasyon

TOP